| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| شخصیت | طراحی جمع و جور ، نور در وزن |
| مواد | PP/PE/PVC |
| جزئیات بسته بندی | 570*500*160mm |
| زمان تحویل | 60 روز |
| مشخصات | 570*500*160mm |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | جعبه آلیاژ |
| وزن | 4.8 کیلوگرم |
| جزئیات بسته بندی | جعبه آلیاژ |
| زمان تحویل | 60 روز |
| قطر | 4.0 میلی متر |
|---|---|
| طول | 400-500 میلی متر |
| قدرت جوش AC | AC |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| نوع پوشش الکترود | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| برنامه | جوشکار دستی |
| رنگ | به ترتیب |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| قطر | 4.0 میلی متر |
|---|---|
| طول | 400-500 میلی متر |
| طول تمدید شده | 10-20 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| نوع پوشش الکترود | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| رنگ | به ترتیب |
| طول تمدید شده | 10-20 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| رنگ | به ترتیب |
|---|---|
| مشخصات | 10-20 کیلوگرم /رول |
| نوع هسته جوشکاری | پلاستیک |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| ولتاژ | 220 ولت |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | 570*500*160mm |
| زمان تحویل | 7 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 50 واحد در ماه |
| مواد | PE، PP، PVC، و بیشتر |
|---|---|
| مشخصات | 2 میلی متر تا 5 میلی متر |
| رنگ | سیاه، سفید، آبی، زرد، و بیشتر |
| ویژگی محصولات | مقاوم در برابر اسید |
| سفارشی سازی | موجود است |
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
|---|---|
| عرض | به 8000 میلی متر برسد |
| عمدتا مواد | PE، PP، Pet، PVC، EVA و غیره |
| ضخامت | 0.1-3.0 میلی متر |
| برنامه | تصفیه خانه های فاضلاب |