| لایه | بشقاب تک |
|---|---|
| سفارشی سازی | قابل تنظیم |
| نوار پایه حداکثر. عرض | 1000 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| مواد | PE |
| درمان سطح | کروم |
|---|---|
| درخواست | اتصال ضد خوردگی خط لوله |
| ضخامت | 2.0/2.5/3.5mm |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| ارتباط | جوشکاری |
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
|---|---|
| عرض آستین | 750-800 میلی متر |
| قدرت لایه برداری | >150N/cm (ASTM D1000) |
| میزان مصرف آب | 0.05٪ (ASTM D570) |
| استحکام کششی | 15-20 مگاپاسکال (ASTM D638) |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |