| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Thickness | 2-18mm |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
|---|---|
| Head Type | Round |
| Thickness | 2-18mm |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| روش گرمایش | گرمایش القایی |
| ساختار پوشش | Fbe، 2lpe، 3lpe |
| گواهی | CE, ISO, RoHS, REACH |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| انفجار | >2.5A |
| بسته حمل و نقل | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| مشخصات | EN253 ، EN448 ، EN728 ، ISO1133 ، ISO8501-1 |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| انفجار | >2.5A |
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| استاندارد | ASTM، GB، DIN |
| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| سطح تمیز | ≥2.5 |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| گارانتی | 1 سال |
| برنامه | خطوط لوله نفت، گاز طبیعی، آب |
| روش گرمایش | سیستم گرمایش فرکانس متوسط |
| ضخامت FBE | 200-800um |
|---|---|
| دامنه | 50-426 میلی متر |
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| انفجار | > 2.5a |
| کد HS | 8477209000 |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| نوار پایه حداکثر. عرض | 1000 میلی متر |