| محدوده قطر لوله | 20-1200 میلی متر |
|---|---|
| محل | در داخل |
| اکسترودر اصلی | 90 |
| مواد عایق | فوم پلی اورتان |
| دستگاه برش | دستگاه برش سیاره ای |
| دامنه لوله | 960-1680 میلی متر |
|---|---|
| رنگ لوله ژاکت | سیاه یا زرد |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| روش کالیبراسیون | خلاء و آب پاشی خنک کننده |
| برنامه | تولید ژاکت لوله پیش عایق |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Pipe Diameter | From 12mm-2000mm |
| مواد اولیه | پلی اتیلن |
| روش کالیبراسیون | خلاء و آب پاشی خنک کننده |
| روش برش | برش سیاره ای |
| پیچ شماره | تک پیچ |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| نام محصول | 200-3000 میلی متر دیواره توخالی HDPE مارپیچ ساختاری خط لوله اکستروژن دیواری |
| خدمات پس از فروش | خدمات فنی با آموزش رایگان کارگران |
| رده محصولات | خط تولید لوله های پیش عایق |
| وضعیت | جدید |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| برنامه | لوله |
| اتوماسیون | خودکار |
| جزئیات بسته بندی | بارگیری کانتینر، حمل و نقل دریایی |
| محدوده قطر | 110 تا 2000 میلی متر |
|---|---|
| تضمین | 1 سال |
| مواد اولیه | پلی اتیلن |
| درمان سطح | پردازش نیترید، عمق: 0.3 ~ 0.6mm |
| استفاده از لوله | قبل از بیماری |
| مواد لوله | HDPE/فولاد |
|---|---|
| مصرف آب خنک کننده | 10 متر مکعب در ساعت |
| محدوده قطر لوله | 50mm-200mm |
| حداکثر قدرت | 200 کیلووات |
| مدل | ABC-123 |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| مشخصات | جک HSD |
| پیچ | تک پیچ |
| رنگ | سیاه یا زرد |
| جزئیات بسته بندی | پکیج Stardard |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| تولید کننده | شرکت ماشین آلات Qingdao Huashida ، Ltd |
| مدت گارانتی | 12 ماه |
| وضعیت | جدید |
| جزئیات بسته بندی | بارگیری کانتینر، حمل و نقل دریایی |
| Trademark | HUASHIDA |
|---|---|
| Condition | New |
| HDPE | 600kg/H |
| Material | PP/PE |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |