| اکسترودر | HSD-120x38 |
|---|---|
| رنگ لوله | سیاه + زرد یا آبی |
| فیدر خلاء | SAL/1600 کیلوگرم |
| فرآیند اکستروژن | اکستروژن چند لایه |
| روش کالیبراسیون | وکیوم |
| اکسترودر | HSD-120x38 |
|---|---|
| مواد اولیه | پلی اتیلن |
| PLC | زیمنس |
| روش گرم کردن | گرمایش الکتریکی |
| محدوده طول لوله | 6 متر تا 12 متر |
| مواد جعبه | بدنه اصلی فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رنگ لوله | سیاه + زرد یا آبی |
| پمپ خلاء | مجموعه 4KWx2 |
| فرآیند اکستروژن | اکستروژن چند لایه |
| روش کالیبراسیون | وکیوم |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
|---|---|
| پیچ | تک پیچ |
| ساخت و ساز کانال پیچ | پیچ عمیق |
| اتوماسیون | خودکار |
| اکسترودر | اکسترودر تک پیچ |
| رنگ | قابل تنظیم |
|---|---|
| فرآیند | مارپیچ |
| کنتاکتور | فرانسه SCHNEIDER Contactors,Schnerder |
| موتورها | زیمنس |
| قالب | 50 جفت |
| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |
| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Material | PP/PE |
| Number of Layers | Double Layer |
| Transport Package | Standard Packing |
| مواد خام | PE |
|---|---|
| برنامه | تولید ژاکت لوله از پیش عایق بندی شده |
| روش برش | برش سیاره ای بدون گرد و غبار |
| روش کالیبراسیون | خلاء و آب پاشی خنک کننده |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| دامنه لوله | 300mm-3000mm |
|---|---|
| مواد | HDPE |
| برنامه | فاضلاب و زهکشی در شهرداری |
| سبک اکسترودر | SJ90×30، SJ100×33 |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |