| شماره مدل | 200-600 میلی متر |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| مواد | PP/PE |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| HDPE | 600 کیلوگرم در ساعت |
| پیچ | تک رو |
|---|---|
| تعداد لایه ها | دو لایه |
| مواد | PP/HDPE |
| برنامه | آبرسانی شهرداری , آب زهکشی |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| مواد | PP/HDPE |
|---|---|
| پیچ | تک رو |
| خدمات پس از فروش | نصب خارج از کشور ، پشتیبانی فنی رایگان |
| برنامه | زهکشی/آبرسانی/تخلیه فاضلاب/کشاورزی |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| درجه خودکار | خودکار |
|---|---|
| پیچ شماره | تک پیچ |
| مواد | PP/HDPE |
| مزرعه | زهکشی/آبرسانی/تخلیه فاضلاب/کشاورزی |
| زمان تحویل | 60 روز |
| نوع پردازش | ماشین اکسترود، تجهیزات اکسترود |
|---|---|
| ماده خام | PE/PP/PVC |
| فرآیند | مارپیچ |
| قالب | 60 جفت، 50 پاریس |
| سرعت | 8-16 متر |
| تایپ کنید | اکسترودر لوله |
|---|---|
| پیچ | تک رو |
| قطر لوله | 200-3000 میلی متر |
| برنامه | فاضلاب صنعتی، زهکشی جاده |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| کاربرد | تولید ژاکت لوله از پیش عایق بندی شده |
|---|---|
| روش برش | برش سیاره ای بدون گرد و غبار |
| پیچ | تک رو |
| رایانه ای | رایانه ای |
| سرویس پس از فروش | خدمات فنی با آموزش رایگان کارگران |
| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |
| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| برش | بطور خودکار |
|---|---|
| تایپ کنید | تک دیوار / دو جداره |
| مزیت | سرعت بالا، کارایی بالا |
| کلمه کلیدی | با سرعت زیاد |
| ماده لوله | PP/PE/PVC |