| محدوده قطر لوله فولادی | 32 میلی متر - 426 میلی متر |
|---|---|
| ظرفیت پردازش | ≤250 متر در ساعت |
| درجه تمیز کردن سطح | Sa2.5 |
| جزئیات بسته بندی | با توجه به شرایط واقعی |
| زمان تحویل | 2 ماه |
| جزئیات بسته بندی | به ترتیب |
|---|---|
| زمان تحویل | 45-90 روز |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 30 مجموعه در سال |
| محل منبع | چینگدائو، چین |
| طبقه بندی MPa | لوله کشی فشار متوسط |
|---|---|
| طبقه بندی دما | لوله کشی با دمای بالا |
| استاندارد | ASTM، GB، DIN |
| نوع روش | خودکار |
| قطر | 57-325 میلی متر |
| طبقه بندی MPa | لوله کشی فشار متوسط |
|---|---|
| طبقه بندی دما | لوله کشی با دمای بالا |
| استاندارد | ASTM، GB، DIN |
| نوع اتصال | جوشکاری |
| شکل مقطع | گرد |
| Total Length | 80m |
|---|---|
| Pipe Dia | 48-3200mm |
| Sed Material | FBE powder, binder, polyethylene |
| Product Type | Pipe Production Line |
| ظرفیت | 1000-2000 متر در روز |
| قدرت موتور اصلی | 37-110 کیلووات |
|---|---|
| مناطق خنک کننده | 3-5 |
| مواد | PE/PP |
| ظرفیت تولید | 100-1000 کیلوگرم در ساعت |
| طول محصول | سفارشی |
| عرض محصول | 50-300 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت محصول | 1.5-3 میلی متر |
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
| گواهی | CE, ISO9001:2008 |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| مواد لوله | HDPE، PEX، PERT و غیره |
|---|---|
| قطر پیچ | Ф75mm |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد برای صادرات |
| محدوده طول لوله | 6 متر تا 12 متر |
| روش کالیبراسیون | خلاء و آب پاشی خنک کننده |
| مدل | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| کد HS | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| کامپیوتری شدن | کامپیوتری |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| وضعیت | جدید |
| عرض | 800mm-1600mm |
| کد HS | 8477209000 |