| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| سرعت | 6m-10m/min |
| مشخصات | 1200.00cm * 1000.00cm * 1000.00cm |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| دیا. | 20-350 میلی متر |
|---|---|
| لوله خدمات داخلی | مواد PE-XA یا PE-RT II |
| استفاده از لوله | منبع گرما/چیلر SDISTRICT |
| سفارشی | سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| دیا لوله. | 6-50 میلی متر |
|---|---|
| عرض ورق | 500-1500 میلی متر |
| تولید انعطاف پذیر | ساخت هوشمند |
| استفاده | محافظ همکاری هوایی |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| خدمات پس از فروش | نصب و آموزش |
|---|---|
| استفاده | تامین گرمای منطقه ای / کولر |
| نوع لوله | سفت / انعطاف پذیر |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| پیچ شماره | تک پیچ |
|---|---|
| سفارشی | سفارشی |
| سرعت | 6m-10m/min |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| خدمات پس از فروش | نصب و آموزش |
|---|---|
| سرعت | 6m-10m/min |
| عمل لوله | انعطاف پذیر یا سفت و سخت |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| درجه گذاری خودکار | خودکار |
| دیا لوله. | 6-50 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| دامنه قطر لوله فولادی | 32 میلی متر - 426 میلی متر |
| مواد لوله | فولاد |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| استفاده | حمل و نقل سیال صنعتی |
|---|---|
| مشخصات | 1200.00cm * 1000.00cm * 1000.00cm |
| وزن ناخالص بسته | 1000000 کیلوگرم |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
|---|---|
| زمان تحویل | 90 روز |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 30Sets در سال |
| محل منبع | چین |