| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| شخصیت | طراحی جمع و جور ، نور در وزن |
| مواد | PP/PE/PVC |
| جزئیات بسته بندی | 570*500*160mm |
| زمان تحویل | 60 روز |
| مشخصات | 570*500*160mm |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | جعبه آلیاژ |
| وزن | 4.8 کیلوگرم |
| جزئیات بسته بندی | جعبه آلیاژ |
| زمان تحویل | 60 روز |
| قطر | 4.0 میلی متر |
|---|---|
| طول | 400-500 میلی متر |
| قدرت جوش AC | AC |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| نوع پوشش الکترود | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| برنامه | جوشکار دستی |
| رنگ | به ترتیب |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| قطر | 4.0 میلی متر |
|---|---|
| طول | 400-500 میلی متر |
| طول تمدید شده | 10-20 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| مواد عایق | فوم پلی اورتان |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| ویژگی ها | راندمان بالا، عملیات آسان، تعمیر و نگهداری کم |
| قطر لوله | DN50-1200mm |
| سیستم عامل | صفحه لمسی |
| نوع پردازش | اکستروژن |
|---|---|
| عرض ورق | 1000-2000 میلی متر |
| منبع برق | برق |
| درجه گذاری خودکار | خودکار |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| برنامه | لوازم جانبی لوله فولادی مشترک خط لوله |
|---|---|
| شخصیت | ضد خوردگی |
| رنگ | مشکی |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| حداکثر عرض | 1000 میلی متر |
| مواد | پلاستیک |
|---|---|
| برنامه | اتصال لوله راه راه مارپیچی تقویت شده با فلز |
| مواد از نوار الکترو فیوژن | پلی اتیلن و توری فلزی |
| ضخامت ورق | 0.1mm-30mm |
| جزئیات بسته بندی | فیلم پلاستیکی و کیس چوبی |