| مشخصات | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| اتوماسیون | خودکار |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| سبک | قابل حمل |
|---|---|
| مواد | PP/PE/PVC |
| بسته حمل و نقل | جعبه آلیاژ |
| قدرت | برق |
| جزئیات بسته بندی | جعبه آلیاژ |
| مشخصات | 10-20 کیلوگرم /رول |
|---|---|
| کد HS | 8477209000 |
| رنگ | به ترتیب |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| محدوده فرکانس | فرکانس متوسط |
|---|---|
| کنترل کنید | خودکار |
| جریان الکتریسیته | اینورتر |
| قدرت | برقی |
| کد Hs | 8515219000 |
| محدوده فرکانس | فرکانس متوسط |
|---|---|
| کنترل کنید | خودکار |
| جریان الکتریسیته | اینورتر |
| قدرت | برقی |
| کد Hs | 8515219000 |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| روش برش | برش سیاره ای بدون گرد و غبار |
| سیستم کنترل | زیمنس |
| تولید کننده | شرکت ماشین آلات Qingdao Huashida ، Ltd |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| قابل اشتعال بودن | خود خاموش شونده |
|---|---|
| رنگ | سیاه |
| حوزه کاربرد | وصله ضد خوردگی لوله |
| جذب آب | 0.1٪ |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 200% |
| طول محصول | سفارشی |
|---|---|
| ظرفیت خروجی | 100-1000 کیلوگرم در ساعت |
| درخواست | تولید ورق / تخته برای پوشش |
| مواد | PE PP |
| روش خنک کننده | خنک کننده آبی یا خنک کننده هوا |
| درخواست | اتصال لوله راه راه مارپیچی تقویت شده با فلز |
|---|---|
| مواد | پلاستیک |
| مواد از نوار الکترو فیوژن | پلی اتیلن و توری فلزی |
| عرض ورق | 200mm-2000mm |
| ضخامت ورق | 0.1mm-30mm |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| انفجار | >2.5A |
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| استاندارد | ASTM، GB، DIN |