| کاربرد | بسته شدن مشترک خط لوله |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | بسته بندی استاندارد |
| کد HS | 3921909090 |
| پیوستگی | جوش |
| سفارشی | سفارشی |
| لایه | تک لایه، دو لایه، چند لایه |
|---|---|
| پیچ | چند پیچ |
| مبدل بسامد | ابهام |
| ضخامت | 0.1-30 متر |
| مواد قابل استفاده | PP/PE/PS/HIPS/ABS/PVC |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
|---|---|
| زمان تحویل | 60 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| قابلیت ارائه | 2000 مجموعه / روز |
| محل منبع | چینگدائو چین |
| برای محدوده لوله | 200-2600 میلی متر |
|---|---|
| چگالی مواد اولیه | بالاتر از 0.935 |
| مواد | HDPE |
| برنامه | بسته شدن مشترک خط لوله |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| درخواست | بسته شدن مشترک خط لوله |
|---|---|
| ارتباط | جوش |
| سفارشی | سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | ۶۰ روز |
| پیچ | تک رو |
|---|---|
| رایانه ای | رایانه ای |
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
| قسمت 1 | خط اصلی اکستروژن فیلم |
| قسمت 2 | خط پوشش چسب (EVA) |
| قسمت 1 | خط اصلی اکستروژن فیلم |
|---|---|
| قسمت 2 | خط پوشش چسب (EVA) |
| وضعیت | جدید |
| انواع ورق های قابل تولید | PE |
| ضخامت کف | 0.1-30 میلی متر |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| مواد | HDPE |
|---|---|
| اتصال | جوشکاری |
| برای محدوده لوله | 200-2200 میلی متر |
| استفاده | اتصالات خط لوله از قبل عایق بندی شده |
| برنامه های کاربردی | بسته شدن مفصل خط لوله HDPE |