| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |
| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| پیچ | تک رو |
|---|---|
| فرآیند اکستروژن | اکستروژن چند لایه |
| رنگ لوله | سیاه + زرد یا آبی |
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| روش کالیبراسیون | خلاء |
| ساختار | با ساختار "H". |
|---|---|
| پیچ شماره | تک پیچ |
| مواد | PP/HDPE |
| مزرعه | زهکشی/آبرسانی/تخلیه فاضلاب/کشاورزی |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| مشخصات | PE-910 |
|---|---|
| اکسترودر اصلی | 130 |
| قطر لوله (میلی متر) | 1160 میلی متر |
| ظرفیت (KG/H) | 600 کیلوگرم در ساعت |
| جزئیات بسته بندی | با توجه به شرایط واقعی |
| مشخصات | PE-910 |
|---|---|
| اکسترودر اصلی | 130 |
| قطر لوله (میلی متر) | 1160 میلی متر |
| ظرفیت (KG/H) | 600 کیلوگرم در ساعت |
| جزئیات بسته بندی | با توجه به شرایط واقعی |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| Delivery Time | 60DAYS |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Feeding Mode | One Feed |
| Assembly Structure | Integral Type Extruder |
| Screw | Single-Screw |