| Anticorrosion | Internal &External |
|---|---|
| Coating Layers | 3 layers |
| Total Length | 80m |
| Connection Type | Welding |
| Pipe Surface Preparation | Shot Blasting |
| محدوده قطر لوله | DN50-DN1600mm |
|---|---|
| محدوده ضخامت پوشش | 1.5mm-4.5mm |
| طول کل | 80 متر |
| درخواست | خط لوله نفت و گاز |
| سرعت تولید | 2-12 متر در دقیقه |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| بستر | فولاد |
| روکش روکش | fbe ، 2lpe ، 3lpe |
| مشخصات | 50-4200 میلی متر |
| وضعیت | جدید |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| روکش روکش | fbe ، 2lpe ، 3lpe |
| نوع پوشش | داخلی ، خارجی |
| استفاده از مصدومیت | دفع و ضد خوردگی |
| درجه درمان سطحی | ≥SA2.5 |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| روش گرمایش | گرمایش القایی |
| ساختار پوشش | Fbe، 2lpe، 3lpe |
| گواهی | CE, ISO, RoHS, REACH |
| مقاومت برشی | ≥120 نیوتن در سانتی متر |
|---|---|
| چگالی خاص | 0.935-0.96 r/cm 3 |
| استحکام کششی | 20 مگاپاسکال |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 350% |
| زمان تحویل | 10 روز کاری |
| شخصیت | طراحی فشرده سبک در وزن |
|---|---|
| جریان الکتریسیته | AC |
| موتور اصلی | متابو آلمانی |
| ولتاژ | 220-230 ولت |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| خطوط تولید | خط اکستروژن لوله عایق PE ، خط اکستروژن PE PP ، خط تولید لوله مارپیچ دیواره توخالی PE |
|---|---|
| نام محصول | خط تولید اکستروژن لوله های پلی اتیلن با استفاده از روش اندازه گیری خلاء |
| شرکای تحقیقاتی | دانشگاه Tsinghua ، دانشگاه فناوری شیمیایی پکن ، دانشگاه فناوری جنوبی چین |
| قدرت نصب شده | 630 کیلووات |
| اجزای تجهیزات اکستروژن | اکسترودر تک پیچ ، سر ، مخزن تشکیل خلاء ، دستگاه حمل و نقل ، برش بدون گرد و غبار ، سیستم کنترل ، تخلی |
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
|---|---|
| عرض | به 8000 میلی متر برسد |
| عمدتا مواد | PE، PP، Pet، PVC، EVA و غیره |
| ضخامت | 0.1-3.0 میلی متر |
| برنامه | تصفیه خانه های فاضلاب |
| قسمت 1 | خط اصلی اکستروژن فیلم |
|---|---|
| قسمت 2 | خط پوشش چسب (EVA) |
| سفارشی | سفارشی |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |