| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| اگزوز کردن | اگزوز کردن |
| روش برش | برش سیاره ای بدون گرد و غبار |
| نوع ماده | لوله فولادی، فوم پلی اورتان، لوله بیرونی HDPE |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| اگزوز کردن | اگزوز کردن |
| روش برش | برش سیاره ای بدون گرد و غبار |
| نوع ماده | لوله فولادی، فوم پلی اورتان، لوله بیرونی HDPE |
| مواد لایه عایق | فوم PU |
|---|---|
| سیستم تغذیه کننده | فیدر خلاء |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| نوع محصول | خط تولید لوله |
| از مواد استفاده کنید | فوم PU، PE و لوله داخلی پلاستیکی |
| مشخصات | 110-2200 میلی متر |
|---|---|
| اتوماسیون | خودکار |
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| علامت تجاری | هوشیدا |
| روش برش | برش سیاره ای بدون گرد و غبار |
| مواد لوله | HDPE، PEX، PERT و غیره |
|---|---|
| قدرت گرمایش | 4مناطق.0KW×4 |
| پردازش درونی | پردازش نیترید، عمق: 0.4 ~ 0.7 میلی متر؛ سنگ زنی |
| مواد بشکه | 38CrMoAlA |
| درمان سطح | پردازش نیترید، عمق: 0.3 ~ 0.6mm |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Product Type | Plastic Pipe |
|---|---|
| Capacity | 1500kg/H |
| Use for | Central Heating, Cooling Oil & Gas Transmission |
| Assembly Structure | Separate Type Extruder |
| Packaging Details | Standard Package |
| کاربرد | تولید ژاکت لوله از پیش عایق بندی شده |
|---|---|
| روش برش | برش سیاره ای بدون گرد و غبار |
| پیچ | تک رو |
| رایانه ای | رایانه ای |
| سرویس پس از فروش | خدمات فنی با آموزش رایگان کارگران |
| مدل | SRQG-110 |
|---|---|
| قطر لوله ((MM) | 20 تا 63 |
| نرخ مانیتور ((KG/H) | 45 کیلووات |
| اکسترودر | SJ-65/30 |
| ابعاد (میلی متر) | 36×1.8×3 |
| شماره مدل | 200-600 میلی متر |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| مواد | PP/PE |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| HDPE | 600 کیلوگرم در ساعت |