| استفاده | حمل و نقل سیال صنعتی |
|---|---|
| مشخصات | 1200.00cm * 1000.00cm * 1000.00cm |
| وزن ناخالص بسته | 1000000 کیلوگرم |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| دامنه لوله | 960-1680 میلی متر |
|---|---|
| رنگ لوله ژاکت | سیاه یا زرد |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| روش کالیبراسیون | خلاء و آب پاشی خنک کننده |
| برنامه | تولید ژاکت لوله پیش عایق |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| مواد | PE/PUR |
| مواد کف کننده | پلی اورتان |
| محدوده کاربرد | خط تولید |
| سیستم کنترل | PLC |
| مواد | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| تایپ کنید | لوله |
| گارانتی | 12 ماه |
| کد HS | 84119000 |
| ظرفیت (KG/H) | 600 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO9001:2008 |
| وضعیت | جدید |
| ماده لوله | PE، HDPE |
| قطر لوله قابل اجرا | 110-560 |
| دستگاه جک لوله | یکپارچه و قابل تنظیم |
|---|---|
| مشخصات | ISO9001: 2008 |
| روش کالیبراسیون | کالیبراسیون خلاء |
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| پیچ | تک رو |
| قطر میله | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| مدل اکسترودر | اکسترودر تک پیچ |
| مبدل بسامد | ABB |
| ظرفیت تولید | 20 کیلوگرم در ساعت |
| کد HS | 8477209000 |
| جزئیات بسته بندی | پکیج Stardard |
|---|---|
| زمان تحویل | 15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 1000 مجموعه در سال |
| محل منبع | چین |
| نوع انتقال | انعطاف پذیر |
|---|---|
| خط تولید اتوماتیک | مجمع |
| سیستم کامپیوتری | تمام اتوماتيك |
| مشخصات | EN253، EN448، EN728، ISO1133، ISO8501-1. ISO9001 |
| سفارشی | سفارشی |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Sheet extrusion lines sizes | 65mm, 90mm, or 120mm extruder |
| Compurization | Computeriazed |
| Materials | HIPS, PP, and PET |
| Shaft winder | Two |