| مشخصات | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
|---|---|
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| اتوماسیون | خودکار |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| شماره مدل | hj-30b |
|---|---|
| محدوده فرکانس | فرکانس پایین |
| سبک | قابل حمل |
| مواد | میله جوش HDPE |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
| شماره مدل | hj-30b |
|---|---|
| محدوده فرکانس | فرکانس پایین |
| سبک | قابل حمل |
| مواد | میله جوش HDPE |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
| استفاده | ضد خوردگی و تعمیر |
|---|---|
| نوع محصول | هیئت PE |
| عرض آستین | 1000 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| درخواست | ورق / اکستروژن تخته |
|---|---|
| ضخامت ورق | 0.2-2 میلی متر |
| گواهی محصول | ISO9001 |
| رنگ محصول | سفارشی |
| مواد محصول | PE PP |
| طول محصول | سفارشی |
|---|---|
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا/آب |
| ظرفیت | 100 کیلوگرم در ساعت - 1000 کیلوگرم در ساعت |
| مواد | PE/PP |
| اکسترودر | اکسترودر تک پیچ |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Production Capacity | 5 tons/Day |
| بسته حمل و نقل | ماندرل و کارتن |
| Specification | Diameter from 2.5mm-4.0mm |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| HS Code | 3921909090 |
|---|---|
| Transport Package | Mandrel and Carton |
| مشخصات | قطر از 2.5 mm-4.0mm |
| Rod Dia. | 3.5-4mm |
| رنگ | سفید ، سیاه و مبهم ساخته شده است |
| ظرفیت | 160-200 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| مواد خام | پلی اتیلن (PE) |
| تابع | نوارهای ضد خوردگی |
| خط تولید | دستگاه ساخت نوار ضد خوردگی سرد |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| محل | در داخل |
|---|---|
| دما | 0-30 درجه سانتیگراد |
| آب خنک کننده | ≤15℃، 0.15-0.2MPa، 0.5m³/min |
| محوطه کارگاه | طول 120 متر، عرض کمتر از 24 متر |
| مشخصات سیستم انتقال | طول 3 متر عرض 0.85 متر |