| مواد اولیه | پلی اتیلن |
|---|---|
| مشخصات | 110-2200 میلی متر |
| درخواست | تولید ژاکت لوله از پیش عایق بندی شده |
| روش برش | برش سیاره ای بدون گرد و غبار |
| علامت تجاری | هوشیدا |
| مدل شماره | قطر لوله: 57-3400mm |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO, RoHS |
| بستر | فولاد |
| انفجار | > 2.5a |
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| روش گرمایشی | گرمایش القایی |
|---|---|
| اکسترودر | اکسترودر تک پیچ |
| نوع روش | خودکار |
| ضد خوردگی | داخلی خارجی |
| ساختار پوشش | fbe ، 2lpe ، 3lpe |
| روکش | روکش پودری |
|---|---|
| درجه درمان سطحی | ≥SA2.5 |
| نوع | خط تولید روکش |
| ماده روکش | پودر اپوکسی ، چسب ، پلی اتیلن |
| نکات برجسته | سیستم کنترل اتوماتیک PLC |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| روکش | روکش پودری |
|---|---|
| ضخامت لایه پلی اتیلن | 2.5 - 3.7 میلی متر |
| شعاع انحنا | 4-6 بار D |
| زاویه آرنج | 15-90 درجه |
| مشخصات | لوله دیا. 426-820 میلی متر |
| کاربرد | تولید ژاکت لوله از پیش عایق بندی شده |
|---|---|
| روش برش | برش سیاره ای بدون گرد و غبار |
| پیچ | تک رو |
| رایانه ای | رایانه ای |
| سرویس پس از فروش | خدمات فنی با آموزش رایگان کارگران |
| تایپ کنید | خط تولید روکش |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| روش گرمایش | گرمایش القاء |
| درجه درمان سطحی | ≥SA2.5 |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد برای صادرات |
| نوع پوشش | داخلی ، خارجی |
|---|---|
| تایپ کنید | خط تولید روکش |
| درجه درمان سطحی | ≥SA2.5 |
| استفاده از مصدومیت | دفع و ضد خوردگی |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد برای صادرات |
| تایپ کنید | خط تولید روکش |
|---|---|
| روکش روکش | fbe ، 2lpe ، 3lpe |
| نوع پوشش | داخلی ، خارجی |
| استفاده از مصدومیت | دفع و ضد خوردگی |
| پوشش | پوشش پودری |