| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| پیچ | تک رو |
|---|---|
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
| قسمت 1 | خط اصلی اکستروژن فیلم |
| قسمت 2 | خط پوشش چسب (EVA) |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| مشخصات | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
| کد HS | 847710900 |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Thickness | 2-18mm |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| مواد | فولاد |
|---|---|
| تایپ کنید | خط تولید روکش |
| مواد پوشش | پودر اپوکسی ، چسب ، پلی اتیلن |
| وضعیت | جدید |
| ساختار 3pe | اپوکسی+چسب+پلی اتیلن اکسترود شده |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| اندازه | سفارشی |
| Transport Package | Standard Package |
| مواد پایه | پلی اتیلن |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
|---|---|
| زمان تحویل | 60 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، وسترن یونیون، مانی گرام |
| قابلیت ارائه | 2000 مجموعه / روز |
| محل منبع | چینگدائو چین |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |