| مدل | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| کد HS | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| سبک | دستی |
|---|---|
| شخصیت | طراحی جمع و جور ، نور در وزن |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| کد HS | 846880000 |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
| پیچ شماره | تک پیچ |
|---|---|
| ضخامت بستر | 60.6 میلی متر |
| قسمت 1 | خط اصلی اکستروژن فیلم |
| قسمت 2 | خط پوشش چسب (EVA) |
| زمان تحویل | 60 روز |
| درجه گذاری خودکار | خودکار |
|---|---|
| مواد | NBR/PVC/EPDM |
| قدرت | 3 فاز ، 50 هرتز |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| سفارشی | سفارشی |
| شماره مدل | 200-600 میلی متر |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| مواد | PP/PE |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| HDPE | 600 کیلوگرم در ساعت |
| پیچ | تک رو |
|---|---|
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| سفارشی | سفارشی |
| مشخصات | SJ120/33 ، SJ200/33 |
| اتوماسیون | خودکار |
| سبک | دستی |
|---|---|
| شخصیت | طراحی جمع و جور ، نور در وزن |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| کد HS | 846880000 |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| پیچ شماره | تک پیچ |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| گواهی | ISO9001:2008, QS |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| Condiation | New |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| Automation | Automatic |
| کامپیوتری | کامپیوتری |