| Model NO. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Computerized | Computerized |
| گواهی | ISO9001:2008, QS |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| روش اسپری 1 | اسپری الکترواستاتیک |
| روش اسپری 2 | پوشش دیواره بیرونی داخلی همزمان |
| مشخصات | 300-4200 میلی متر |
| نرخ بازیابی پودر | ≥98٪ |
| Pipe Diameter Range | Φ219-Φ1420mm |
|---|---|
| طول لوله | 1-3 متر |
| حالت عملیاتی | اتوماتیک / دستی |
| Coating Type | 3LPE (Three Layer Polyethylene) |
| Packaging Details | According To Customer's Requirement |
| مشخصات | 300-4200 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت پوشش | 150-800um |
| گواهی | CE, ISO |
| پوشش | پوشش پودری |
| سطح تمیز | > = SA2.5 |
| Specification | pipe dia. 300-4200mm |
|---|---|
| Workshop Space | 100m X 24m |
| Coating Thickness | 150-800um |
| Output Speed | 0-6m/Min |
| Coating | Powder Coating |
| جزئیات بسته بندی | بسته استوانه |
|---|---|
| زمان تحویل | ۶۰ روز |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 30 مجموعه/سال |
| محل منبع | چین |
| مواد | فولاد |
|---|---|
| نوع | خط تولید پوشش |
| پوشش | پلی اتیلن |
| شرایط | جدید |
| ساختار 3pe | اپوکسی+چسب+پلی اتیلن اکسترود شده |
| لوله دیا. | 48-3000 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| برنامه | 3PE 2PE FBE پوشش ضد خوردگی |
| مشخصات | EN253 ، EN448 ، EN728 ، ISO1133 ، ISO8501-1 |
| بستر | فولاد |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO |
| لوله دیا. | 159 تا 4200 میلی متر |
| مدل پوشش پلی اتیلن | کاغذ بسته بندی |
| انفجار | >2.5A |
| محدوده کاهش | 159 میلی متر |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 159 میلی متر |
| کلاس نظافت | a2.5 |
| مواد استفاده شده | پودر FBE، بایندر، پلی اتیلن |
| زمان تحویل | در مورد زمان تحویل به توافق برسند |