| HDPE | 600kg/H |
|---|---|
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Material | PP/PE |
| Number of Layers | Double Layer |
| Transport Package | Standard Packing |
| شماره مدل | 200-600 میلی متر |
|---|---|
| مواد | PP/PE |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| HDPE | 600 کیلوگرم در ساعت |
| حداکثر سرعت | 6 متر/دقیقه، 1.2 متر/دقیقه |
| قطر لوله | 20-2200 میلی متر |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO9001:2008, QS |
| استفاده | لوله تأمین گاز / آب |
| ظرفیت اکستروژن | 1000 (کیلوگرم در ساعت) |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد برای صادرات |
| پیچ | تک رو |
|---|---|
| قطر لوله | 20-2200 میلی متر |
| خدمات پس از فروش | تمام زندگی |
| استفاده | لوله تأمین گاز / آب |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد برای صادرات |
| لایه | بشقاب تک |
|---|---|
| سفارشی سازی | قابل تنظیم |
| نوار پایه حداکثر. عرض | 1000 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| مواد | PE |
| استفاده | پوشش مفصل فیلد |
|---|---|
| ضد آب | ضد آب |
| مواد پایه | PE |
| چسبنده | EVA |
| ساختار | پشتیبان پلی اتیلن + چسب |
| ساختار | پشتیبان پلی اتیلن + چسب |
|---|---|
| برنامه کاربردی | خط لوله حفاظتی، ضد خوردگی، تعمیر |
| مشخصات | 450، 500، 600، 650 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| مواد خام | PE |
|---|---|
| برنامه | تولید ژاکت لوله از پیش عایق بندی شده |
| روش کالیبراسیون | خلاء و آب پاشی خنک کننده |
| روش برش | برش سیاره ای بدون گرد و غبار |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| وضعیت | جدید |
| گارانتی | 1 سال |
| روش گرمایش | گرمایش القایی |
| ظرفیت نصب شده | حدود 530 کیلووات |
|---|---|
| منبع تغذیه | 3 عبارت، 380 ولت 50 هرتز |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| اتوماسیون | خودکار |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی صادراتی |