| قطر میله | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| مدل اکسترودر | اکسترودر تک پیچ |
| مبدل فرکانس | ABB |
| ظرفیت تولید | 30 کیلوگرم در ساعت |
| Packaging Details | Standard Package |
| سبک | قابل حمل |
|---|---|
| پلاستیک پردازش شده | PP/PE/PVC |
| بسته حمل و نقل | جعبه آلیاژ |
| قدرت | برق |
| جزئیات بسته بندی | جعبه آلیاژ |
| کد HS | 3920999090 |
|---|---|
| درخواست | اتصال و جوشکاری پیپل پلاستیکی |
| مواد | پلاستیک |
| اندازه | با توجه به الزامات مشتری |
| Packaging Details | Standard Package |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| لایه | یک لایه |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| ظرفیت | 160-200 کیلوگرم در ساعت |
| تایپ کنید | HDPE و PE |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| ساختار | افقی |
|---|---|
| ریتم | خط تولید جریان |
| نوع انتقال | انعطاف پذیر |
| مشخصات | 65*4*3.5 متر، 80*4*3.5 متر |
| ظرفیت | 250 متر مکعب در روز |
| مواد | HDPE و PE |
|---|---|
| نوع اکسترودر | T-Die (مرگ تخت) |
| ظرفیت | 150 - 500 کیلوگرم در ساعت |
| قدرت | 380 ولت / 3 فاز / 50 هرتز |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| قطر | 4.0 میلی متر |
|---|---|
| طول | 400-500 میلی متر |
| قدرت جوش AC | AC |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |