| پیچ | تک رو |
|---|---|
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| سفارشی | سفارشی |
| مشخصات | SJ120/33 ، SJ200/33 |
| اتوماسیون | خودکار |
| عمدتا مواد | PE، PP، Pet، PVC، EVA و غیره |
|---|---|
| عرض | به 8000 میلی متر برسد |
| ضخامت | 0.1-3.0 میلی متر |
| برنامه | تصفیه خانه های فاضلاب |
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
|---|---|
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| ضخامت | 0.1-3.0 میلی متر |
| عرض | به 8000 میلی متر برسد |
| برنامه | تصفیه خانه های فاضلاب |
| Feeding Mode | One Feed |
|---|---|
| Screw | Single-Screw |
| Screw Channel Structure | Deep Screw |
| Automation | Automatic |
| Film Thickness | 0.5-2.0mm |
| جزئیات بسته بندی | با توجه به شرایط واقعی |
|---|---|
| زمان تحویل | 2 ماه |
| شرایط پرداخت | T/T |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Huashida |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| محدوده قطر لوله | DN50-DN1600mm |
|---|---|
| محدوده ضخامت پوشش | 1.5mm-4.5mm |
| طول کل | 80 متر |
| درخواست | خط لوله نفت و گاز |
| سرعت تولید | 2-12 متر در دقیقه |
| مدل | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| عرض | 3000 میلی متر |
| Computerization | Computerized |
| Condition | New |
| قطر | 4.0 میلی متر |
|---|---|
| طول | 400-500 میلی متر |
| قدرت جوش AC | AC |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| نوع پوشش الکترود | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| برنامه | جوشکار دستی |
| رنگ | به ترتیب |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |