| مدل شماره | قطر لوله: 57-3400mm |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO, RoHS |
| بستر | فولاد |
| انفجار | > 2.5a |
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO, RoHS |
| بستر | فولاد |
| وضعیت | جدید |
| انفجار | >2.5A |
| تایپ کنید | خط تولید پوشش |
|---|---|
| بستر | فولاد |
| ساختار پوشش | Fbe، 2lpe، 3lpe |
| استفاده | دفع و ضد خوردگی |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد برای صادرات |
| تایپ کنید | خط تولید پوشش |
|---|---|
| پوشش | پوشش پودری |
| بستر | فولاد |
| سرعت خروجی | 1-6 متر در دقیقه |
| مواد برای تولید | HDPE / چسب ذوب داغ / پودر FBE |
| منبع برق | 380 ولت / 50 هرتز |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 1000 متر در روز |
| حداکثر قدرت | 150 کیلووات |
| مواد عایق | فوم پلی اورتان |
| مواد لوله | فولاد |
| روش کف کردن | سمپاشی |
|---|---|
| مواد | فولاد |
| ضخامت لایه عایق | 20-100 میلی متر |
| سیستم کنترل | PLC |
| مواد کف کننده | پلی اورتان |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| مواد | PE/PUR |
| سیستم کنترل | PLC |
| روش گرم کردن | گرمایش الکتریکی |
| رطوبت | 85% غیر متراکم |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| مواد | PE/PUR |
| سیستم کنترل | PLC |
| روش گرم کردن | گرمایش الکتریکی |
| رطوبت | 85% غیر متراکم |
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
|---|---|
| لایه | فولاد |
| ضخامت FBE | 200-800um |
| جزئیات بسته بندی | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| زمان تحویل | 60 روز |
| اندازه بسته | 800.00cm * 220.00cm * 200.00cm |
|---|---|
| وزن ناخالص بسته | 2500000 کیلوگرم |
| درخواست | برای تولید لوله فشار تأمین گاز تأمین آب |
| سیستم کنترل | زیمنس |
| جزئیات بسته بندی | بسته صادرات استاندارد |