| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
|---|---|
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| ضخامت | 0.1-3.0 میلی متر |
| عرض | به 8000 میلی متر برسد |
| برنامه | تصفیه خانه های فاضلاب |
| Feeding Mode | One Feed |
|---|---|
| Screw | Single-Screw |
| Screw Channel Structure | Deep Screw |
| Automation | Automatic |
| Film Thickness | 0.5-2.0mm |
| جزئیات بسته بندی | با توجه به شرایط واقعی |
|---|---|
| زمان تحویل | 2 ماه |
| شرایط پرداخت | T/T |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Huashida |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| محدوده تولید | 426 میلی متر |
|---|---|
| ظرفیت پردازش | 426 میلی متر |
| کلاس نظافت | Sa2.5 |
| مواد سدیم | پودر FBE، بایندر، پلی اتیلن |
| زمان تحویل | 8 روز کاری |
| قطر میله | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| مدل اکسترودر | اکسترودر تک پیچ |
| مبدل فرکانس | ABB |
| ظرفیت تولید | 30 کیلوگرم در ساعت |
| Packaging Details | Standard Package |
| سبک | قابل حمل |
|---|---|
| پلاستیک پردازش شده | PP/PE/PVC |
| بسته حمل و نقل | جعبه آلیاژ |
| قدرت | برق |
| جزئیات بسته بندی | جعبه آلیاژ |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| برنامه | پلاستیکی ، فلز |
|---|---|
| ساختار | پشتیبان پلی اتیلن + چسب |
| برنامه کاربردی | خط لوله حفاظتی، ضد خوردگی، تعمیر |
| مشخصات | 450، 500، 600، 650 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |