| قطر | 4.0 میلی متر |
|---|---|
| طول | 400-500 میلی متر |
| قدرت جوش AC | AC |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| نوع پوشش الکترود | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| برنامه | جوشکار دستی |
| رنگ | به ترتیب |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| قطر | 4.0 میلی متر |
|---|---|
| طول | 400-500 میلی متر |
| طول تمدید شده | 10-20 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| رنگ | به ترتیب |
|---|---|
| مشخصات | 10-20 کیلوگرم /رول |
| نوع هسته جوشکاری | پلاستیک |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| ساختار | پشتیبان پلی اتیلن + چسب |
|---|---|
| برنامه کاربردی | خط لوله حفاظتی، ضد خوردگی، تعمیر |
| مشخصات | 450، 500، 600، 650 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| انفجار | >2.5A |
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| استاندارد | ASTM، GB، DIN |
| مدل | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| کد HS | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| لایه | بشقاب تک |
|---|---|
| سفارشی سازی | قابل تنظیم |
| نوار پایه حداکثر. عرض | 1000 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| مواد | PE |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
|---|---|
| علامت تجاری | HSD |
| کد HS | 8477109000 |
| اتوماسیون | خودکار |
| عرض محصول | 50-300 میلی متر |
| سبک | دستی |
|---|---|
| شخصیت | طراحی جمع و جور ، نور در وزن |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| کد HS | 846880000 |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |