| جزئیات بسته بندی | با توجه به شرایط واقعی |
|---|---|
| زمان تحویل | 2 ماه |
| شرایط پرداخت | T/T |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Huashida |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| محدوده تولید | 426 میلی متر |
|---|---|
| ظرفیت پردازش | 426 میلی متر |
| کلاس نظافت | Sa2.5 |
| مواد سدیم | پودر FBE، بایندر، پلی اتیلن |
| زمان تحویل | 8 روز کاری |
| قطر میله | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| مدل اکسترودر | اکسترودر تک پیچ |
| مبدل فرکانس | ABB |
| ظرفیت تولید | 30 کیلوگرم در ساعت |
| Packaging Details | Standard Package |
| سبک | قابل حمل |
|---|---|
| پلاستیک پردازش شده | PP/PE/PVC |
| بسته حمل و نقل | جعبه آلیاژ |
| قدرت | برق |
| جزئیات بسته بندی | جعبه آلیاژ |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| برنامه کاربردی | خط لوله حفاظتی، ضد خوردگی، تعمیر |
|---|---|
| ساختار | پشتیبان پلی اتیلن + چسب |
| استفاده | پوشش مفصل فیلد |
| نوع و اندازه | توسط رول یا برش قطعه مطابق با مشتری |
| چسبنده | EVA |
| مواد | HDPE و PE |
|---|---|
| نوع اکسترودر | T-Die (مرگ تخت) |
| ظرفیت | 150 - 500 کیلوگرم در ساعت |
| قدرت | 380 ولت / 3 فاز / 50 هرتز |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Width | 3000mm |
| Computerization | Computerized |
| پیچ | تک پیچ |
| سیستم اکستروژن | تک لایه یا چند لایه |