| ظرفیت تولید | 159 میلی متر |
|---|---|
| مواد | فولاد کربنی |
| سطح تمیز کردن | SA2.5 |
| ضخامت پودر اپوکسی | بیش از 170 ام |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| درمان سطحی | شات بلاستینگ |
|---|---|
| برنامه | 3PE 2PE FBE پوشش ضد خوردگی |
| نوع محصول | دستگاه پوشش لوله |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| حالت شماره | 200-1420 میلی متر |
| محل | سرپوشیده |
|---|---|
| سطح تمیز کردن | SA2.5 |
| اکسترودر | اکسترودر تک پیچ |
| نوع روش | خودکار |
| مواد روکش | پلی اتیلن ، چسب ، اپوکسی |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| مواد پوشش | پودر اپوکسی، چسب، پلی اتیلن |
| ساختار پوشش | Fbe، 2lpe، 3lpe |
| مشخصات | 50-4200 میلی متر |
| بستر | فولاد |
| روش گرمایش | گرمایش الکتریکی |
|---|---|
| مواد عایق | فوم پلی اورتان |
| محدوده قطر لوله | 20-1600 میلی متر |
| منبع برق | 380 ولت / 50 هرتز |
| ضخامت عایق | 20-200 میلی متر |
| Application | Produce District Heat Distribution Pipe |
|---|---|
| Pipe Structure | Steel Working Pipe-Polyurethane Foam-HDPE Casing |
| راه بارگیری | تغذیه خودکار خلاء |
| ظرفیت تغذیه | 1000 کیلوگرم در ساعت |
| Derusting load up pipe rack | 20# channel steel double row |
| Pipe Diameter Range | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Place | Indoor |
| Overall Dimension | 25m*5m*3m |
| Work Pipe Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| رطوبت | 85% بدون تراکم |
|---|---|
| شکل انتهای لوله | اریب، مربع، گرد |
| دستگاه تغذیه خلاء | قدرت موتور 7.5kw |
| محفظه - اتاق | لوله های 14 تا 90 اینچ |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی بر اساس ماشین |
| مواد لوله | فولاد |
|---|---|
| رنگ | سیاه |
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| ماشین خشک کن | HSD-1200 |
| جزئیات بسته بندی | با توجه به شرایط واقعی |
| روش خنک کننده | خنک کننده آب |
|---|---|
| روش گرم کردن | گرمایش القایی |
| لایه | فولاد |
| کد HS | 8477209000 |
| سیستم کنترل الکتریکی | PLC |