| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| اگزوز کردن | اگزوز کردن |
| روش برش | برش سیاره ای بدون گرد و غبار |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| روش برش | برش سیاره ای بدون گرد و غبار |
| سیستم کنترل | زیمنس |
| تولید کننده | شرکت ماشین آلات Qingdao Huashida ، Ltd |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| انفجار | >2.5A |
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| سطح تمیز | ≥2.5 |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| گارانتی | 1 سال |
| برنامه | خطوط لوله نفت، گاز طبیعی، آب |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| انفجار | >2.5A |
| بسته حمل و نقل | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| انفجار | >2.5A |
| بسته حمل و نقل | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| لوله دیا. | 48-3000 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| برنامه | 3PE 2PE FBE پوشش ضد خوردگی |
| مشخصات | EN253 ، EN448 ، EN728 ، ISO1133 ، ISO8501-1 |
| لوله دیا. | 48-3000 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| برنامه | 3PE 2PE FBE پوشش ضد خوردگی |
| مشخصات | EN253 ، EN448 ، EN728 ، ISO1133 ، ISO8501-1 |