| جزئیات بسته بندی | به ترتیب |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-8 هفته |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 50 واحد در ماه |
| محل منبع | چین |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| رنگ محصول | سفارشی |
|---|---|
| مواد محصول | PE PP |
| نوع محصول | خط اکستروژن |
| طول محصول | سفارشی |
| ویژگی های محصول | مقاومت در برابر ضربه بالا، مقاومت شیمیایی، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش، مقاومت در برابر آب و هو |
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
|---|---|
| عرض | به 8000 میلی متر برسد |
| عمدتا مواد | PE، PP، Pet، PVC، EVA و غیره |
| ضخامت | 0.1-3.0 میلی متر |
| برنامه | تصفیه خانه های فاضلاب |
| لایه | بشقاب تک |
|---|---|
| سفارشی سازی | قابل تنظیم |
| نوار پایه حداکثر. عرض | 1000 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| مواد | PE |
| مواد | پلاستیک |
|---|---|
| برنامه | اتصال لوله راه راه مارپیچی تقویت شده با فلز |
| مواد از نوار الکترو فیوژن | پلی اتیلن و توری فلزی |
| ضخامت ورق | 0.1mm-30mm |
| جزئیات بسته بندی | فیلم پلاستیکی و کیس چوبی |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
|---|---|
| زمان تحویل | 45 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، D/A، D/P، T/T |
| قابلیت ارائه | 50 واحد در ماه |
| محل منبع | چینگدائو، چین |
| نوع | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| پیچ | تک رو |
| ضخامت پوشش | 1.8-2.7 میلی متر |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| طول لوله | 1-3 متر |
| نوع پوشش | 3LPE (پلی اتیلن سه لایه) |
| محدوده قطر لوله | Φ219-Φ1420mm |