| مواد | پلاستیک |
|---|---|
| برنامه | اتصال لوله راه راه مارپیچی تقویت شده با فلز |
| مواد از نوار الکترو فیوژن | پلی اتیلن و توری فلزی |
| ضخامت ورق | 0.1mm-30mm |
| جزئیات بسته بندی | فیلم پلاستیکی و کیس چوبی |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |
| نوع | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| پیچ | تک رو |
| ضخامت پوشش | 1.8-2.7 میلی متر |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| طول لوله | 1-3 متر |
| نوع پوشش | 3LPE (پلی اتیلن سه لایه) |
| محدوده قطر لوله | Φ219-Φ1420mm |
| استفاده از آستین کوچک شدن گرما 1 | لوله مارپیچ دیواری توخالی PE |
|---|---|
| استفاده از آستین کوچکتر گرما 2 | لوله راه راه تقویت شده فولادی |
| استفاده از آستین کوچک شدن گرما 3 | بسته شدن مشترک خط لوله 3lpe |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| ضخامت پوشش | 1.8-2.7 میلی متر |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| طول لوله | 1-3 متر |
| نوع پوشش | 3LPE (پلی اتیلن سه لایه) |
| محدوده قطر لوله | Φ219-Φ1420mm |
| ضخامت پوشش | 1.8-2.7 میلی متر |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| طول لوله | 1-3 متر |
| نوع پوشش | 3LPE (پلی اتیلن سه لایه) |
| محدوده قطر لوله | Φ219-Φ1420mm |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Base Material | PE |
| اندازه | سفارشی |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Production Capacity | 5tons/Day |
|---|---|
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Trademark | Huashida |
| درخواست | حفاظت مشترک میدان خط لوله |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| مواد پایه | پلی اتیلن |
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Trademark | Huashida |
| Transport Package | Standard Package |