| نوع پوشش الکترود | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| رنگ | به ترتیب |
| طول تمدید شده | 10-20 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| رنگ | به ترتیب |
|---|---|
| مشخصات | 10-20 کیلوگرم /رول |
| نوع هسته جوشکاری | پلاستیک |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| زمان تحویل | 60 روز |
| سبک | دستی |
|---|---|
| شخصیت | طراحی جمع و جور ، نور در وزن |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| کد HS | 846880000 |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
| مواد | PE، PP، PVC، و بیشتر |
|---|---|
| مشخصات | 2 میلی متر تا 5 میلی متر |
| رنگ | سیاه، سفید، آبی، زرد، و بیشتر |
| ویژگی محصولات | مقاوم در برابر اسید |
| سفارشی سازی | موجود است |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| رنگ محصول | سفارشی |
|---|---|
| مواد محصول | PE PP |
| نوع محصول | خط اکستروژن |
| طول محصول | سفارشی |
| ویژگی های محصول | مقاومت در برابر ضربه بالا، مقاومت شیمیایی، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش، مقاومت در برابر آب و هو |
| جزئیات بسته بندی | به ترتیب |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-8 هفته |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 50 واحد در ماه |
| محل منبع | چین |
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
|---|---|
| عرض | به 8000 میلی متر برسد |
| عمدتا مواد | PE، PP، Pet، PVC، EVA و غیره |
| ضخامت | 0.1-3.0 میلی متر |
| برنامه | تصفیه خانه های فاضلاب |
| لایه | بشقاب تک |
|---|---|
| سفارشی سازی | قابل تنظیم |
| نوار پایه حداکثر. عرض | 1000 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| مواد | PE |
| مواد | پلاستیک |
|---|---|
| برنامه | اتصال لوله راه راه مارپیچی تقویت شده با فلز |
| مواد از نوار الکترو فیوژن | پلی اتیلن و توری فلزی |
| ضخامت ورق | 0.1mm-30mm |
| جزئیات بسته بندی | فیلم پلاستیکی و کیس چوبی |