| ضخامت FBE | 200-800 م |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | 1000*1000*1000 |
| زمان تحویل | 45 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 30 مجموعه / سال |
| تایپ کنید | لوله های HDPE / PE |
|---|---|
| گارانتی | یک سال |
| وضعیت | جدید |
| ظرفیت اکستروژن | 600 کیلوگرم در ساعت |
| توان کل | 800 کیلو وات |
| ابعاد | 1200.00cm * 230.00cm * 260.00cm |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | 1200.00cm * 230.00cm * 260.00cm |
| زمان تحویل | 70-90 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 30 مجموعه / سال |
| ولتاژ | 220 ولت |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | 570*500*160mm |
| زمان تحویل | 7 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 50 واحد در ماه |
| دمای متوسط | ≤120°C (قیمت اوج تصادفی <140°C) |
|---|---|
| مواد لوله داخلی | PE |
| روش کف سازی | کف سازی با فشار بالا |
| سفارشی | سفارشی |
| کنتاکتور | زیمنس |
| مواد | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | 1200*230*260 سانتی متر |
| زمان تحویل | زمان تحویل |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 30 مجموعه / سال |
| نوع ماده | لوله فولادی، فوم پلی اورتان، لوله بیرونی HDPE |
|---|---|
| استفاده از لوله | قبل از بیماری |
| سفارشی شده | سفارشی شده |
| ضخامت عایق | 20-100 میلی متر |
| دامنه طول لوله | 6 متر - 12 متر |
| نوع ماده | لوله فولادی، فوم پلی اورتان، لوله بیرونی HDPE |
|---|---|
| برنامه | گرمایش منطقه ای، حمل و نقل گاز، تامین آب |
| PLC | زیمنس |
| ساختار مونتاژ | اکسترودر نوع انتگرال |
| مبدا | چینگدائو، چین |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| روش برش | برش سیاره ای بدون گرد و غبار |
| سیستم کنترل | زیمنس |
| تولید کننده | شرکت ماشین آلات Qingdao Huashida ، Ltd |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| روش بارگیری | تغذیه خودکار خلاء |
|---|---|
| اتوماسیون | خودکار |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| وضعیت | جدید |
| گارانتی | 1 سال |