| نرخ خوردگی | 0.01- 0.1 |
|---|---|
| رنگ | هیچ |
| قدرت | 70N |
| ضخامت | 0.8-3.0mm |
| دما | 50 - 120 درجه سانتیگراد |
| لایه | ورق تک و چند لایه |
|---|---|
| پیچ شماره | تک پیچ |
| مواد | PE/PP/PS/HIPS/ABS |
| عرض محصول | 800 میلی متر |
| ضخامت محصول | 0.2-3 میلی متر |
| پیچ شماره | تک پیچ |
|---|---|
| مواد | PE/PP/PS/HIPS/ABS |
| عرض محصول | حداکثر 3000 میلی متر |
| ضخامت محصول | 0.1-30 میلی متر |
| لایه | ورق تک و چند لایه |
| برنامه | اتصال لوله راه راه مارپیچی تقویت شده با فلز |
|---|---|
| مواد | HDPE |
| مواد از نوار الکترو فیوژن | پلی اتیلن و توری فلزی |
| عرض ورق | 200mm-2000mm |
| ضخامت ورق | 0.1mm-30mm |
| مواد | HDPE و PE |
|---|---|
| نوع اکسترودر | T-Die (مرگ تخت) |
| ظرفیت | 150 - 500 کیلوگرم در ساعت |
| قدرت | 380 ولت / 3 فاز / 50 هرتز |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| کامپیوتری | کامپیوتری |
|---|---|
| ظرفیت | 50 واحد در ماه |
| قدرت گرمایش | 20-30 کیلو وات |
| مناطق خنک کننده | 3-5 |
| اتوماسیون | خودکار |
| لایه | یک لایه |
|---|---|
| وضعیت | جدید |
| ظرفیت | 160-200 کیلوگرم در ساعت |
| تایپ کنید | HDPE و PE |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| لایه | بشقاب تک |
|---|---|
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| نوار پایه حداکثر. عرض | 1000 میلی متر |
| سفارشی سازی | قابل سفارشی سازی است |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| ظرفیت | 160-200 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| مواد خام | پلی اتیلن (PE) |
| تابع | نوارهای ضد خوردگی |
| خط تولید | دستگاه ساخت نوار ضد خوردگی سرد |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |