| ساختار پوشش | Fbe، 2lpe، 3lpe |
|---|---|
| روش گرمایش | گرمایش القایی |
| مواد پوشش | پودر اپوکسی، چسب، پلی اتیلن |
| درجه درمان سطحی | ≥SA2.5 |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| نوع محصول | دستگاه پوشش لوله |
|---|---|
| سطح تمیز | >=SA2.5 |
| پوشش | پوشش پودری |
| لایه پوشش | دیوار لوله داخلی و خارجی |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد برای صادرات |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO |
| لوله دیا. | 159 تا 4200 میلی متر |
| مدل پوشش پلی اتیلن | کاغذ بسته بندی |
| انفجار | >2.5A |
| مدل شماره. | قطر لوله: 57-3400mm |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO, RoHS |
| بستر | فولاد |
| انفجار | > 2.5a |
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| درجه درمان سطحی | ≥SA2.5 |
| مواد پوشش | پودر اپوکسی، چسب، پلی اتیلن |
| روش گرمایش | گرمایش القایی |
| گرمایش القایی | Fbe، 2lpe، 3lpe |
| درمان سطحی | شات بلاستینگ |
|---|---|
| برنامه | 3PE 2PE FBE پوشش ضد خوردگی |
| نوع محصول | دستگاه پوشش لوله |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| حالت شماره | 200-1420 میلی متر |
| مقاومت برشی | ≥115 N/cm |
|---|---|
| چگالی خاص | 0.935 r/cm 3 |
| استحکام کششی | 35 mpa |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | 380% |
| زمان تحویل | 10 روز کاری |
| روکش | روکش پودری |
|---|---|
| درجه درمان سطحی | ≥SA2.5 |
| نوع | خط تولید روکش |
| ماده روکش | پودر اپوکسی ، چسب ، پلی اتیلن |
| نکات برجسته | سیستم کنترل اتوماتیک PLC |
| روکش | روکش پودری |
|---|---|
| ضخامت لایه پلی اتیلن | 2.5 - 3.7 میلی متر |
| شعاع انحنا | 4-6 بار D |
| زاویه آرنج | 15-90 درجه |
| مشخصات | لوله دیا. 426-820 میلی متر |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO |
| لوله دیا. | 159 تا 4200 میلی متر |
| مدل پوشش پلی اتیلن | کاغذ بسته بندی |
| انفجار | >2.5A |