| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO |
| لوله دیا. | 159 تا 4200 میلی متر |
| مدل پوشش پلی اتیلن | کاغذ بسته بندی |
| انفجار | >2.5A |
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
|---|---|
| قدرت کل | 900 کیلو وات |
| محدوده قطر لوله | Φ219-Φ1420mm |
| جزئیات بسته بندی | با توجه به نیاز مشتری |
| صدور گواهینامه | ISO9001 |
| ساختار پوشش | لایه FBE، لایه چسب، لایه PE |
|---|---|
| فرآیندهای پوشش چندگانه | FBE، 2LPE، 2LPP، 3LPE |
| ظرفیت تولید | ≥ 250 متر مربع در ساعت |
| لایه پوشش | دیوار لوله داخلی و خارجی |
| برنامه های کاربردی | خطوط لوله تامین نفت، گاز طبیعی و آب |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO |
| لوله دیا. | 159 تا 4200 میلی متر |
| مدل پوشش پلی اتیلن | کاغذ بسته بندی |
| انفجار | >2.5A |
| پیچ | پیچ |
|---|---|
| درمان سطح لوله | نه کمتر از SA 2.5 |
| حالت عملیاتی | خودکار |
| مواد روکش | پلی اتیلن، پلی پروپیلن |
| جزئیات بسته بندی | بارگیری کانتینر، حمل و نقل دریایی |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| بستر | فولاد |
| روش گرمایش | گرمایش القاء |
| استفاده از مصدومیت | دفع و ضد خوردگی |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد برای صادرات |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| وضعیت | جدید |
| گارانتی | 1 سال |
| روش گرمایش | گرمایش القایی |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| مواد پوشش | پودر اپوکسی، چسب، پلی اتیلن |
| ساختار پوشش | Fbe، 2lpe، 3lpe |
| مشخصات | 50-4200 میلی متر |
| بستر | فولاد |
| رطوبت | 85% بدون تراکم |
|---|---|
| شکل انتهای لوله | اریب، مربع، گرد |
| دستگاه تغذیه خلاء | قدرت موتور 7.5kw |
| محفظه - اتاق | لوله های 14 تا 90 اینچ |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی بر اساس ماشین |
| نوع پوشش | اسپری مایع داخلی 3LPE خارجی |
|---|---|
| قطر لوله | 114-4200 میلی متر |
| شات بلاستینگ | خارجی و داخلی |
| سطح تمیز کردن | SA2.5 |
| ظرفیت نظافت | 250 متر مربع در ساعت |