| لوله دیا. | 48-3000 میلی متر |
|---|---|
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| برنامه | 3PE 2PE FBE پوشش ضد خوردگی |
| مشخصات | EN253 ، EN448 ، EN728 ، ISO1133 ، ISO8501-1 |
| بستر | فولاد |
| استاندارد انفجار | SA2.5 |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 1-3 متر در دقیقه |
| سیستم کنترل | زیمنس PLC و HMI |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| گارانتی | 12 ماه |
| دامنه تولید | 530-1420 |
|---|---|
| استاندارد انفجار | SA2.5 |
| ظرفیت تولید | 1-3 متر در دقیقه |
| سیستم کنترل | زیمنس PLC و HMI |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| نوع پوشش | پلی اتیلن سه لایه (3LPE) |
|---|---|
| سازگاری مواد | لوله های فولادی |
| انفجار | >2.5A |
| نوع اتصال | جوشکاری |
| مبدا | چین |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO, RoHS |
| سرعت خروجی | 1-6m/min |
| دما | 0-30 |
| منبع برق | بدون منطقه خطرناک |
| مدل شماره | FBE |
|---|---|
| تایپ کنید | خط تولید پوشش |
| سطح تمیز | >=SA2.5 |
| مواد پوشش | پودر FBE |
| مشخصات | 300-4200 میلی متر |
| استاندارد انفجار | SA2.5 |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 1-3 متر در دقیقه |
| سیستم کنترل | زیمنس PLC و HMI |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| گارانتی | 12 ماه |
| پوشش | پوشش پودری |
|---|---|
| گواهی | CE, ISO, RoHS |
| سرعت خروجی | 1-6m/min |
| دما | 0-30 |
| منبع برق | بدون منطقه خطرناک |
| تایپ کنید | خط تولید روکش |
|---|---|
| لایه پوشش | Fbe داخلی و خارجی 3lpe |
| روش اسلحه اسپری | تفنگ اسپری الکترواستاتیک ولتاژ بالا |
| برنامه های کاربردی | خطوط لوله تامین نفت، گاز طبیعی و آب |
| جزئیات بسته بندی | فیلم چوبی/پلاستیکی |
| لایه های پوشش | 3 لایه |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| مبدا | چین |
| نوع اتصال | جوشکاری |