| پیچ شماره | تک پیچ |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| نام محصول | 200-3000 میلی متر دیواره توخالی HDPE مارپیچ ساختاری خط لوله اکستروژن دیواری |
| خدمات پس از فروش | خدمات فنی با آموزش رایگان کارگران |
| رده محصولات | خط تولید لوله های پیش عایق |
| درجه خودکار | خودکار |
|---|---|
| پیچ شماره | تک پیچ |
| مواد | PP/HDPE |
| مزرعه | زهکشی/آبرسانی/تخلیه فاضلاب/کشاورزی |
| زمان تحویل | 60 روز |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Feeding Mode | One Feed |
| Assembly Structure | Integral Type Extruder |
| Screw | Single-Screw |
| جزئیات بسته بندی | به ترتیب |
|---|---|
| زمان تحویل | 70-90 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T |
| قابلیت ارائه | 50 مجموعه / سال |
| محل منبع | qingdao , Huashida |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| تولید کننده | شرکت ماشین آلات Qingdao Huashida ، Ltd |
| مدت گارانتی | 12 ماه |
| وضعیت | جدید |
| جزئیات بسته بندی | بارگیری کانتینر، حمل و نقل دریایی |
| درخواست | فاضلاب / زهکشی / مخزن آب |
|---|---|
| کنتاکتور | فرانسه SCHNEIDER Contactors,Schnerder |
| قطر لوله | 20-1200 میلی متر |
| طراحی پیچ | اکسترودر تک / دو پیچ |
| مشترک | ضد آب/خاک محکم |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
|---|---|
| پیچ | تک پیچ |
| ساختار کانال پیچ | پیچ عمیق |
| اتوماسیون | خودکار |
| اکسترودر | اکسترودر تک پیچ |
| شماره مدل | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| اتوماسیون | خودکار |
| Computerized | Computerized |
| گواهی | ISO9001:2008, QS |
| مواد | PP/HDPE |
|---|---|
| حداکثر سرعت | 6 متر/دقیقه، 1.2 متر/دقیقه |
| مزرعه | زهکشی/آبرسانی/تخلیه فاضلاب/کشاورزی |
| حداکثر خروجی | 1000 کیلوگرم در ساعت |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |