| High Stiffness | Yes |
|---|---|
| Creep Deformation Resistance | Good |
| Economical Construction | Yes |
| Speed | 6-12m/H,4-12m/H,2-5m/H,0.5-3m/H |
| Production Capacity | 100-1000kg/h |
| ساختار مونتاژ | اکسترودر نوع انتگرال |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| برنامه | فاضلاب و زهکشی در شهرداری |
| مواد | HDPE |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد صادراتی |
| اکسترودر | HSD-120x38 |
|---|---|
| مواد اولیه | پلی اتیلن |
| PLC | زیمنس |
| روش گرم کردن | گرمایش الکتریکی |
| محدوده طول لوله | 6 متر تا 12 متر |
| ابعاد | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| مواد | HDPE |
| قدرت نصب شده | 380 ولت 50 هرتز |
| محدوده لوله | محدوده لوله |
| قدرت موتور | 90 کیلو وات 55 کیلو وات |
| خط تولید لوله های مارپیچ پلاستیکی (با قطر 300 تا 1200 میلی متر) | 230 کیلووات |
|---|---|
| مواد | HDPE |
| رنگ لوله | سیاه + زرد یا آبی |
| استفاده | برای تحویل آب فاضلاب |
| ظرفیت محصول | 320-600 |
| دامنه لوله | 300mm-3000mm |
|---|---|
| مواد | HDPE |
| برنامه | فاضلاب و زهکشی در شهرداری |
| سبک اکسترودر | SJ90×30، SJ100×33 |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| HDPE | 600 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| مواد | PP/PE |
| مشخصات | 1000.00 * 220.00 * 180.00 سانتی متر |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| جزئیات بسته بندی | به ترتیب |
| شماره مدل | 200-600 میلی متر |
|---|---|
| اتوماسیون | اتوماسیون |
| شرایط | جدید |
| مواد | PP/PE |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| پیچ | تک رو |
|---|---|
| تعداد لایه ها | دو لایه |
| مواد | PP/HDPE |
| برنامه | آبرسانی شهرداری , آب زهکشی |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| سری | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| سفارشی | سفارشی |