| برش | بطور خودکار |
|---|---|
| تایپ کنید | تک دیوار / دو جداره |
| مزیت | سرعت بالا، کارایی بالا |
| کلمه کلیدی | با سرعت زیاد |
| ماده لوله | PP/PE/PVC |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| سری | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| سفارشی | سفارشی |
| مواد | PP/HDPE |
|---|---|
| حداکثر خروجی | 1000 کیلوگرم در ساعت |
| حداکثر سرعت | 6 متر/دقیقه، 1.2 متر/دقیقه |
| مزرعه | زهکشی/آبرسانی/تخلیه فاضلاب/کشاورزی |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Dn | ID200-600mm, ID600-1200mm |
| Transport Package | Standard Export Packing |
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| Pipe Diameter Range | 20mm-1200mm |
|---|---|
| Place | Indoor |
| Overall Dimension | 25m*5m*3m |
| Work Pipe Material | Carbon Steel |
| Power Supply | 380V/50Hz |
| جزئیات بسته بندی | به ترتیب |
|---|---|
| زمان تحویل | 70-90 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، D/A، D/P، T/T |
| قابلیت ارائه | 50 مجموعه در سال |
| محل منبع | qingdao , Huashida |
| پلاستیک پردازش شده | PE |
|---|---|
| برنامه | فاضلاب صنعتی، زهکشی جاده |
| تایپ کنید | اکسترودر لوله |
| اگزوز کردن | خسته نباشید |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| پیچ | تک رو |
|---|---|
| مواد | PP/HDPE |
| حداکثر خروجی | 1000 کیلوگرم در ساعت |
| مزرعه | زهکشی/آبرسانی/تخلیه فاضلاب/کشاورزی |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
|---|---|
| پیچ | تک پیچ |
| ساختار کانال پیچ | پیچ عمیق |
| اتوماسیون | خودکار |
| اکسترودر | اکسترودر تک پیچ |
| نوع پردازش | ماشین اکسترود، تجهیزات اکسترود |
|---|---|
| ماده خام | PE/PP/PVC |
| فرآیند | مارپیچ |
| قالب | 60 جفت، 50 پاریس |
| سرعت | 8-16 متر |