| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| پیچ | تک رو |
|---|---|
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
| قسمت 1 | خط اصلی اکستروژن فیلم |
| قسمت 2 | خط پوشش چسب (EVA) |
| پیچ | تک رو |
|---|---|
| رایانه ای | رایانه ای |
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
| قسمت 1 | خط اصلی اکستروژن فیلم |
| قسمت 2 | خط پوشش چسب (EVA) |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| نوار پایه حداکثر. عرض | 1000 میلی متر |
| پیچ شماره | تک پیچ |
|---|---|
| ضخامت بستر | 60.6 میلی متر |
| قسمت 1 | خط اصلی اکستروژن فیلم |
| قسمت 2 | خط پوشش چسب (EVA) |
| زمان تحویل | 60 روز |
| قسمت 1 | خط اصلی اکستروژن فیلم |
|---|---|
| قسمت 2 | خط پوشش چسب (EVA) |
| وضعیت | جدید |
| انواع ورق های قابل تولید | PE |
| ضخامت کف | 0.1-30 میلی متر |
| نوع | اکسترودر ورق |
|---|---|
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| پیچیدن | تک رو |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| ساخت و ساز کانال پیچ | پیچ عمیق |