| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| ساختار | پشتیبان پلی اتیلن + چسب |
|---|---|
| برنامه کاربردی | خط لوله حفاظتی، ضد خوردگی، تعمیر |
| مشخصات | 450، 500، 600، 650 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| برنامه کاربردی | خط لوله حفاظتی، ضد خوردگی، تعمیر |
|---|---|
| ساختار | پشتیبان پلی اتیلن + چسب |
| استفاده | پوشش مفصل فیلد |
| نوع و اندازه | توسط رول یا برش قطعه مطابق با مشتری |
| چسبنده | EVA |
| استفاده | پوشش مفصل فیلد |
|---|---|
| ضد آب | ضد آب |
| مواد پایه | PE |
| چسبنده | EVA |
| ساختار | پشتیبان پلی اتیلن + چسب |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
|---|---|
| زمان تحویل | 70-90 روز |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 200 سال مقرر |
| محل منبع | چین |
| درخواست | بسته شدن مشترک خط لوله |
|---|---|
| نوع اتصال | الکترو فیوژن جوشکاری |
| تضمین | 24 ماه |
| سفارشی | سفارشی |
| ضخامت | سفارشی |
| شماره مدل | HSD 377 میلی متر |
|---|---|
| پوشش | پوشش پودری |
| گواهی | CE, ISO |
| برنامه | 3PE 2PE FBE پوشش ضد خوردگی |
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| شماره مدل | HSD 377 میلی متر |
|---|---|
| پوشش | پوشش پودری |
| گواهی | CE, ISO |
| برنامه | 3PE 2PE FBE پوشش ضد خوردگی |
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| شماره مدل | HSD 377 میلی متر |
|---|---|
| پوشش | پوشش پودری |
| گواهی | CE, ISO |
| برنامه | 3PE 2PE FBE پوشش ضد خوردگی |
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |