| ضد آب | ضد آب |
|---|---|
| برنامه | خط لوله حفاظتی، ضد خوردگی، تعمیر |
| ساختار | پشتیبان پلی اتیلن + چسب |
| مشخصات | 450، 500، 600، 650 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| ساختار | پشتیبان پلی اتیلن + چسب |
|---|---|
| برنامه کاربردی | خط لوله حفاظتی، ضد خوردگی، تعمیر |
| مشخصات | 450، 500، 600، 650 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| جزئیات بسته بندی | به ترتیب |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-8 هفته |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 50 واحد در ماه |
| محل منبع | چین |
| سیستم کنترل | PLC |
|---|---|
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| وضعیت | جدید |
| گارانتی | 1 سال |
| تولید کننده | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| سبک | قابل حمل |
|---|---|
| پلاستیک پردازش شده | PP/PE/PVC |
| بسته حمل و نقل | جعبه آلیاژ |
| قدرت | برق |
| جزئیات بسته بندی | جعبه آلیاژ |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
|---|---|
| شخصیت | طراحی جمع و جور ، نور در وزن |
| مواد | PP/PE/PVC |
| جزئیات بسته بندی | 570*500*160mm |
| زمان تحویل | 60 روز |
| مشخصات | 570*500*160mm |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | جعبه آلیاژ |
| وزن | 4.8 کیلوگرم |
| جزئیات بسته بندی | جعبه آلیاژ |
| زمان تحویل | 60 روز |
| ولتاژ | 220 ولت |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | 570*500*160mm |
| زمان تحویل | 7 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 50 واحد در ماه |
| سبک | قابل حمل |
|---|---|
| نوع | اکسترودر دستی |
| کد HS | 8468800000 |
| جزئیات بسته بندی | 570*500*160mm |
| زمان تحویل | 60 روز |
| رنگ محصول | سفارشی |
|---|---|
| مواد محصول | PE PP |
| نوع محصول | خط اکستروژن |
| طول محصول | سفارشی |
| ویژگی های محصول | مقاومت در برابر ضربه بالا، مقاومت شیمیایی، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش، مقاومت در برابر آب و هو |