| ولتاژ | 220 ولت |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی | 570*500*160mm |
| زمان تحویل | 7 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 50 واحد در ماه |
| سبک | قابل حمل |
|---|---|
| نوع | اکسترودر دستی |
| کد HS | 8468800000 |
| جزئیات بسته بندی | 570*500*160mm |
| زمان تحویل | 60 روز |
| رنگ محصول | سفارشی |
|---|---|
| مواد محصول | PE PP |
| نوع محصول | خط اکستروژن |
| طول محصول | سفارشی |
| ویژگی های محصول | مقاومت در برابر ضربه بالا، مقاومت شیمیایی، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش، مقاومت در برابر آب و هو |
| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| شماره مدل | hj-30b |
|---|---|
| محدوده فرکانس | فرکانس پایین |
| سبک | قابل حمل |
| مواد | میله جوش HDPE |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
| شماره مدل | hj-30b |
|---|---|
| محدوده فرکانس | فرکانس پایین |
| سبک | قابل حمل |
| مواد | میله جوش HDPE |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
| موتور اصلی | متابو آلمان |
|---|---|
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
| شخصیت | طراحی جمع و جور ، نور در وزن |
| استفاده | جوشکاری دست استفاده |
| جریان الکتریسیته | AC |
| مواد | پلاستیک |
|---|---|
| برنامه | اتصال لوله راه راه مارپیچی تقویت شده با فلز |
| مواد از نوار الکترو فیوژن | پلی اتیلن و توری فلزی |
| ضخامت ورق | 0.1mm-30mm |
| جزئیات بسته بندی | فیلم پلاستیکی و کیس چوبی |