| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| برنامه | لوازم جانبی لوله فولادی مشترک خط لوله |
|---|---|
| شخصیت | ضد خوردگی |
| رنگ | مشکی |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| حداکثر عرض | 1000 میلی متر |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| قطر میله | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| مدل اکسترودر | اکسترودر تک پیچ |
| مبدل بسامد | ABB |
| ظرفیت تولید | 20 کیلوگرم در ساعت |
| کد HS | 8477209000 |
| ظرفیت | 1000-2000 متر در روز |
|---|---|
| محدوده کاهش | 159 میلی متر |
| لایه های پوشش | 3 لایه (FBE، چسب، PE) |
| مواد | فولاد |
| سرعت تولید | 3-12 متر در دقیقه |
| قطر پیچ | 120 میلی متر |
|---|---|
| حداکثر سرعت پیچ | 4-40r/min |
| قطر رول خوراک | 120 میلی متر |
| قدرت موتور | 90 کیلووات |
| زمان تحویل | 8 روز کاری |
| درخواست | تجهیزات پاشش سخت افزاری |
|---|---|
| قطر لوله | 200-1420 میلی متر |
| قابلیت اکستروژن | 350 کیلوگرم در ساعت |
| نوع روش | خودکار |
| منبع برق | تقریبا 1650 کیلو وات |
| شرایط | جدید |
|---|---|
| مشخصات | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| ضخامت کف | 0.5-3 میلی متر |
| کد HS | 847710900 |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| شرایط | جدید |
| کد HS | 847710900 |
| پیچ شماره | تک پیچ |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| جزئیات بسته بندی | به ترتیب |
|---|---|
| زمان تحویل | 5-8 هفته |
| شرایط پرداخت | T/T |
| قابلیت ارائه | 50 واحد در ماه |
| محل منبع | چین |