| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| سیستم نامزدی | اتمام کامل |
| شماره مدل | hj-30b |
|---|---|
| محدوده فرکانس | فرکانس پایین |
| سبک | قابل حمل |
| مواد | میله جوش HDPE |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
| سبک | دستی |
|---|---|
| شخصیت | طراحی جمع و جور ، نور در وزن |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| کد HS | 846880000 |
| ولتاژ | 220 ولت 50 هرتز |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| برنامه | لوازم جانبی لوله فولادی مشترک خط لوله |
|---|---|
| شخصیت | ضد خوردگی |
| رنگ | مشکی |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| حداکثر عرض | 1000 میلی متر |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| قطر میله | 1.75mm-4.0mm |
|---|---|
| مدل اکسترودر | اکسترودر تک پیچ |
| مبدل بسامد | ABB |
| ظرفیت تولید | 20 کیلوگرم در ساعت |
| کد HS | 8477209000 |
| ظرفیت | 1000-2000 متر در روز |
|---|---|
| محدوده کاهش | 159 میلی متر |
| لایه های پوشش | 3 لایه (FBE، چسب، PE) |
| مواد | فولاد |
| سرعت تولید | 3-12 متر در دقیقه |