| برنامه | لوازم جانبی لوله فولادی مشترک خط لوله |
|---|---|
| شخصیت | ضد خوردگی |
| رنگ | مشکی |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| حداکثر عرض | 1000 میلی متر |
| مواد عایق | فوم پلی اورتان |
|---|---|
| سیستم کنترل | PLC |
| ویژگی ها | راندمان بالا، عملیات آسان، تعمیر و نگهداری کم |
| قطر لوله | DN50-1200mm |
| سیستم عامل | صفحه لمسی |
| برنامه | پلاستیکی ، فلز |
|---|---|
| ساختار | پشتیبان پلی اتیلن + چسب |
| برنامه کاربردی | خط لوله حفاظتی، ضد خوردگی، تعمیر |
| مشخصات | 450، 500، 600، 650 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| ضد آب | ضد آب |
|---|---|
| برنامه | خط لوله حفاظتی، ضد خوردگی، تعمیر |
| ساختار | پشتیبان پلی اتیلن + چسب |
| مشخصات | 450، 500، 600، 650 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| برنامه کاربردی | خط لوله حفاظتی، ضد خوردگی، تعمیر |
|---|---|
| ساختار | پشتیبان پلی اتیلن + چسب |
| استفاده | پوشش مفصل فیلد |
| نوع و اندازه | توسط رول یا برش قطعه مطابق با مشتری |
| چسبنده | EVA |
| استفاده | پوشش مفصل فیلد |
|---|---|
| ضد آب | ضد آب |
| مواد پایه | PE |
| چسبنده | EVA |
| ساختار | پشتیبان پلی اتیلن + چسب |
| ساختار | پشتیبان پلی اتیلن + چسب |
|---|---|
| برنامه کاربردی | خط لوله حفاظتی، ضد خوردگی، تعمیر |
| مشخصات | 450، 500، 600، 650 میلی متر |
| جزئیات بسته بندی | بسته استاندارد |
| زمان تحویل | 60 روز |
| محدوده تولید | 170 میلی متر |
|---|---|
| ظرفیت پردازش | 170 میلی متر |
| کلاس نظافت | Sa2.5 |
| مواد سدیم | پودر FBE، بایندر، پلی اتیلن |
| زمان تحویل | 8 روز کاری |
| محدوده تولید | 426 میلی متر |
|---|---|
| ظرفیت پردازش | 426 میلی متر |
| کلاس نظافت | Sa2.5 |
| مواد سدیم | پودر FBE، بایندر، پلی اتیلن |
| زمان تحویل | 8 روز کاری |
| محدوده قطر لوله | Φ60mm-Φ1420mm |
|---|---|
| نوع اکسترودر | اکسترودر تک پیچ |
| لایه های پوشش | 3 لایه |
| مواد | فولاد |
| نمونه محصول | 3LPE-PP-3 |