| نوع هسته جوشکاری | پلاستیک |
|---|---|
| مشخصات | 10-20 کیلوگرم /رول |
| راد دیا. | 3.5 mm-4mm |
| رنگ | به ترتیب |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| Production Capacity | 5tons/Day |
|---|---|
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Trademark | Huashida |
| درخواست | حفاظت مشترک میدان خط لوله |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| نوع هسته جوشکاری | پلاستیک |
|---|---|
| نوع میله جوش استیل ضد زنگ | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| قدرت جوش | AC |
| راد دیا. | 3.5 mm-4mm |
| جزئیات بسته بندی | ماندرل و کارتن |
| مدل | SBJZ-800 |
|---|---|
| Plastic Processed | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
| کد HS | 8477209000 |
| Width | 3000mm |
| کامپیوتری شدن | کامپیوتری |
| درخواست | اتصال و جوشکاری پیپل پلاستیکی |
|---|---|
| اندازه | با توجه به الزامات مشتری |
| مشخصات | EN253، EN448، EN728، ISO1133، ISO8501-1. ISO9001 |
| کد HS | 3920999090 |
| محل منبع | چینگدائو، چین |
| شماره مدل | 1.5-3.5 میلی متر |
|---|---|
| ارتباط | Heat Shrinking |
| مواد | پلاستیک |
| درخواست | اتصال و جوشکاری پیپل پلاستیکی |
| نام | آستین قابل انقباض حرارتی |
| قدرت | برق |
|---|---|
| جریان الکتریسیته | AC |
| شخصیت | طراحی فشرده سبک در وزن |
| موتور اصلی | متابو آلمانی |
| شماره مدل | hj-30b |
| شخصیت | طراحی فشرده سبک در وزن |
|---|---|
| جریان الکتریسیته | AC |
| موتور اصلی | متابو آلمانی |
| ولتاژ | 220-230 ولت |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |