| Model | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Model NO. | 1000mm |
|---|---|
| Product Type | PE Board |
| Board Layers | Multilayer |
| Screw Type | Single-screw |
| Automation | Automatic |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |
| Packaging Details | Packing according to Machine |
|---|---|
| Delivery Time | come to an agreement in respect of the delivery time |
| شرایط پرداخت | T/T |
| محل منبع | چین |
| نام تجاری | Huashida |
| Coating Thickness | 50-100mm |
|---|---|
| Capability | 3-4unit/H |
| Voltage | 220V/380V |
| Medium Temperature | ≤120°C (incidental Peak Value <140°C) |
| Spiral Conveyor Line | Solid Tire |
| نوع | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| پیچ | تک رو |
| درمان سطح | کروم |
|---|---|
| درخواست | اتصال ضد خوردگی خط لوله |
| ضخامت | 2.0/2.5/3.5mm |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| ارتباط | جوشکاری |
| ضخامت پوشش | 1.8-2.7 میلی متر |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| طول لوله | 1-3 متر |
| نوع پوشش | 3LPE (پلی اتیلن سه لایه) |
| محدوده قطر لوله | Φ219-Φ1420mm |
| ضخامت پوشش | 1.8-2.7 میلی متر |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| طول لوله | 1-3 متر |
| نوع پوشش | 3LPE (پلی اتیلن سه لایه) |
| محدوده قطر لوله | Φ219-Φ1420mm |
| ضخامت پوشش | 1.8-2.7 میلی متر |
|---|---|
| سیستم کنترل | کنترل PLC |
| طول لوله | 1-3 متر |
| نوع پوشش | 3LPE (پلی اتیلن سه لایه) |
| محدوده قطر لوله | Φ219-Φ1420mm |