| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |
| اتوماسیون | خودکار |
|---|---|
| روش برش | برش سیاره ای بدون گرد و غبار |
| سیستم کنترل | زیمنس |
| تولید کننده | شرکت ماشین آلات Qingdao Huashida ، Ltd |
| جزئیات بسته بندی | بسته بندی استاندارد |
| نوع محصول | هیئت PE |
|---|---|
| پیچ شماره | تک پیچ |
| کامپیوتری | کامپیوتری |
| نوار پایه حداکثر. عرض | 1000 میلی متر |
| مواد برای تولید | پلی اتیلن |
| قطر لوله فولادی | 426 ، 630 ، 720 ، 820،1000،1200 میلی متر |
|---|---|
| تشکیل شده از | اولین پوشش FBE ، چسب میانی ، لایه PE بیرونی |
| تایپ کنید | خط تولید روکش |
| برنامه | خط لوله انتقال سیال خم می شود |
| جزئیات بسته بندی | فیلم پلاستیکی و پالت چوبی |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| بسته حمل و نقل | بسته استاندارد |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| تایپ کنید | اکسترودر ورق |
|---|---|
| پلاستیک پردازش شده | PE |
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| نوع | اکسترودر ورق |
|---|---|
| نوع محصول | ماشین قالب گیری اکستروژن |
| حالت تغذیه | یک خوراک |
| ساختار مجمع | اکسترودر نوع جداگانه |
| پیچ | تک رو |
| پوشش | پودر FBE |
|---|---|
| انفجار | >2.5A |
| ضخامت پلی اتیلن | 2-3 میلی متر |
| آماده سازی سطح لوله | شات بلاستینگ |
| استاندارد | ASTM، GB، DIN |
| لایه | چند سیلی |
|---|---|
| اتهام اتوماسیون | خودکار |
| گواهی | ISO9001:2008 |
| ضخامت نوار پایه | 0.2-1 میلی متر |
| ضخامت پوشش چسب | 0.1-0.5mm |